Předpověď počasí

Masáže

Nabídka masáží

 

Klasická masáž                                         

60 min / 90 min    640 CZK / 840 CZK                

Celotělová masáž inspirovaná skandinávskými technikami uvolní svaly celého těla hebkým olejem, podpoří tělní metabolismus a zlepší krevní oběh.

                                       

 

Rychlá energie (záda nebo nohy)                        

30 min   450 CZK

Dopřejte si 30-ti minutové ošetření části těla, kterou si sami zvolíte:                    

v  Masáž zad uvolní napětí nejvíce přetěžovaných partií, kterými jsou zejména bedra a šíje

v  Masáž nohou a chodidel pomůže regeneraci Vašich svalů jak po sportu, tak po dlouhé chůzi            

 

 

Antistresové pohlazení (Masáž hlavy a obličeje)                                                    

45 min      540 CZK                

Zažijte absolutní relaxaci a uvolnění celého těla, které Vás nechá na chvilku zapomenout na okolní svět. Tato masáž působí blahodárně proti bolestem hlavy, uvolní ztuhlou šíji a jemnými tahy rozjasní zároveň i Váš obličej. Hlava je místem, kudy prochází mnoho energetických drah, proto prostřednictvím této masáže můžete harmonizovat zároveň i celé tělo.


 

 

Masáž lávovými kameny                                                  

75 min      750 CZK    

Nechte své tělo prostoupit příjemným teplem pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplotou ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují svaly. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje organismus, prohřívá celé tělo, napomáhá detoxikaci organismu a také vyrovnává energii v těle


 

Aroma relaxační rituál                                                                    

75 min       800 CZK     

Jedinečný uvolňující rituál. Kombinace vzácného aroma, jemných textur, unikátních přírodních složek a energie lidského doteku poskytuje jedinečný zážitek hlubokého zklidnění. Nádherný a smyslný způsob, jak odbourat stres a jeho vliv na naše tělo.

 


 

Tropický zábal rukou či nohou

30min            450 CZK                 

Tento zábal navrací pokožce rukou mladý vzhled. Po masaži budete moci relaxovat v hřejivém zábalu z kokosového másla, které Vaši pokožku vysoce hydratuje díky směsi exotických olejů vyživí.

Zregeneruje unavené nohy speciálním zábalem a masáží, které zlepší prokrvení pokožky pomocí jemmného peelingu. Vmasírování teplého speciálního másla a oleje do chodidel a nohou i lýtek a v neposlední řadě protažení a uvolnění. jednotlivých prstů na noze navodí příjemný pocit uvolnění.

                                                                                    
                                                                                                                                                                              

 


 

 

 


Rezervace

Rezervace masáží je nutná. Všechny masáže nabízíme od pondělí do neděle v časech: 10:00 – 19:00 hodin. Objednání je možné na recepci hotelu, na emailu recepce@belaria.cz nebo na telefonním čísle: +420 553 652 536.




Happy Hours

Pondělí – Pátek 13:00 – 15:00 15% sleva z masáže (Nevztahuje se na masáže z balíčků).


Příchody

Vždy 10 - 15 min. před procedurou. Pozdější příchod zkrátí Váš vyhrazený čas.


Belaria služby, mohou využít jak hoteloví hosté, tak hosté nehoteloví. 


 

Pravidla a podmínky lázní Hotelu Belaria Resort***

Storno podmínky

Jestliže chcete zrušit nebo změnit svou rezervaci, informujte nás prosím nejpozději čtyři hodiny předem v otvírací době. Při pozdějším zrušení rezervace bude Vám účtováno 50% ceny služby. V případě, že svou rezervaci nezrušíte ani se ve stanovený čas nedostavíte, bude Vám účtována plná cena. Budeme se snažit vyhovět Vám i v případě pozdního příchodu, nicméně procedura skončí v původně stanovený čas. Při rezervaci požadujeme číslo kreditní karty nebo číslo hotelového pokoje.


Zdravotní omezení

Upozorněte prosím terapeuta nebo recepční Spa pokud jste těhotná, trpíte-li vysokým krevním tlakem, alergiemi, onemocněním srdce nebo pokud máte nějaké zranění, jiné onemocnění či postižení, které by mohlo ovlivnit průběh poskytované procedury či služby. Dovolte prosím naší recepční, aby Vám pomohla zvolit nejvhodnější proceduru či službu. Masáže podstupujete na své vlastní riziko a hotel Belaria Resort nenese žádnou odpovědnost, pokud by se vaše potíže zhoršily nebo byly ovlivněny naší masáží.


Příchody

Žádáme Vás, abyste se dostavili 10 - 15 minut před zahájením procedury.
Pozdější příchod zkrátí čas vyhrazený pro Vaši masáž. Všechny procedury musejí končit v předem stanovený čas, aby nedocházelo ke zdržování dalších klientů.
Před každým vstupem je vhodné se osprchovat. Žádáme Vás, abyste vypínali své mobilní telefony. Konzumace alkoholu a tabákových výrobků je v prostorách SPA přísně zakázána. Vyhrazujeme si právo odmítnout hosta, který se zdá být pod vlivem alkoholu nebo drog.


Spa Oblečení

Hotelovým hostům doporučujeme použít župany a přezůvky z jejich pokojů. V případě potřeby může vhodný oděv pro proceduru masáže poskytnout recepce.
Při sportovních aktivitách je vyžadován vhodný oděv a sálová obuv. V bazénu je nutné se koupat v plavkách. V sauně a páře doporučujeme používat pouze prostěradlo nebo ručník.


Věkové omezení

Vstup dětem pod 16 let je povolen pouze v doprovodu dospělého.


Ceny a platební podmínky

Ceny jsou uvedeny v CZK včetně DPH.
Přijímáme kreditní karty VISA, MasterCard, American Express, Diners Club, Maestro.
Změna cen a podmínek je vyhrazena.