Předpověď počasí

Firemní akce

Naší předností jsou konferenční prostory, které nabízí celkovou kapacitu všech sálů až 350 osob.

Firemní akce

Předností Hotelu Belaria Resort jsou jeho konferenční prostory, které nabízí celkovou kapacitu všech sálů 350 osob, a jsou tak vhodné pro pořádání konferencí, školení, teambuildingů, firemních večírků nebo jakékoli jiné události.

Ubytovací zázemí pro Vaše hosty poskytuje 54 komfortních pokojů různých typů s celkovou kapacitou přes 100 lůžek.

Hotelová kuchyně je pro Vaši akci připravena na komplexní gastronomický servis (coffee breaky, obědy, teplý a studený bufet, rauty, bankety, cocktail party apod.). Hotelová zahrada umožňuje uspořádat venkovní slavnost s grilováním či uzením.

K dispozici nabízíme také využití hotelového wellness (vnitřní bazén, vířivé vany, klidová relaxační zóna, finská sauna, infra-solná sauna, venkovní ochlazovací bazének a venkovní koupaliště s mírně slanou vodou) či velký výběr masáží.

Na Vaše přání zajistíme denní či večerní program, včetně sportovních či kulturních aktivit (hudba k tanci i poslechu, taneční vystoupení, teambuilding formou táborových soutěží, degustační akce, barmanská show, fotokoutek, kurz přežití) a mnohé jiné druhy zábavy.

Konferenční prostory disponují denním a několika druhy umělého osvětlení. K dispozici je dále projektor, plátno, flip-chart, wi-fi internet zdarma v celém areálu, PC – notebook, TV – LED, ozvučení, mikrofon, přednáškový pult a podium.

Další poskytované služby jsou: květinová a dekorativní výzdoba, tisk dokumentů, kopírování, PC služby, základní audiovizuální vybavení, parkoviště v areálu hotelu zdarma, zajištění vstupenek na kulturní a sportovní akce.

Rádi Vám zpracujeme individuální nabídku pro získání detailní představy o možnostech hotelu Belaria Resort pro úspěšný průběh právě Vašeho kongresu či obdobné akce. Prosíme, kontaktujte nás.